Sleva! Canon Kalkulacka HS 1200 TCG DBL Zobrazit větší

Canon Kalkulacka HS 1200 TCG DBL

412748

Nový produkt

Tato 12místná stolní kalkulačka s velkým displejem LCD je ergonomicky navržena pro snadné použití.

Více informací

Na objednávku

Zakoupením tohoto produktu získáte až 26 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 26 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


265 Kč S DPH

-20%

Před 331 Kč

Včetně 2 Kč pro ekologickou daň
(Není ovlivněna slevou)

0.23 Kg
Dostupnost: info na tel. 412332068

Přidat na seznam přání

Parametry

FunkceSolární napájení
Typ kalkulačkyZákladní

Více informací

Tato 12místná stolní kalkulačka s velkým displejem LCD je ergonomicky navržena pro snadné použití. Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňuje rychlé zadání údajů včetně výpočtu daně a převodu měn.

Vlastnosti

  • 12místná ekologická kalkulačka
  • Velký displej LCD
  • Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňující rychlé zadání údajů
  • Funkce výpočtu daně a převodu měny
  • Svrchní i spodní pouzdro vyrobené z recyklovaného materiálu
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Funkce automatického vypnutí
  • Záruka 3 roky

Stolní „ekologická“ kalkulačka s velkým displejem LCDEkologický výkon
Díky kombinaci výpočetního výkonu a ohleduplnosti k přírodě je tato 12místná ekologická kalkulačka HS-1200TCG perfektním řešením pro veřejné a soukromé organizace, které dodržují zásady ochrany životního prostředí (Green Procurement Policy). Je také ideální pro všechny firemní uživatele, školy a jednotlivce, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí.

Snadné čtení, snadné použití
Obzvláště velký displej LCD směřující nahoru umožňuje bezproblémové čtení zobrazených údajů. Ergonomický design s prostornou klávesnicí a velkými, odolnými tlačítky zajišťuje snadné použití. Další výhodou této kalkulačky je funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek, která umožňuje rychlé zadávání čísel, aniž by docházelo k blokování klávesnice.

Zjednodušení složitých výpočtů
Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem vypočítat rozdíly v daňových sazbách. Převod měn je stejně jednoduchý. Kalkulačka umožňuje snadno a rychle převést místní měnu na vybranou měnu a naopak.

Flexibilní funkce
Stav kalkulačky je možné okamžitě zjistit pomocí tlačítka pro zobrazení příkazu k výpočtu. Mezi další funkce patří výběr přepínačů pro snadnou volbu počtu desetinných míst a zaokrouhlení nebo tlačítko pro změnu znaménka, tlačítko Shift a tlačítko pro výpočet procent.

Ochrana planety
Svrchní i spodní pouzdro kalkulačky HS-1200TCG je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu Canon Copier. Dalšího snížení množství odpadu jsme dosáhli použitím recyklovaného papíru pro výrobu obalu i příručky k použití. Výsledkem je kalkulačka šetrná k životnímu prostředí, která pomáhá zachovávat cenné přírodní zdroje.

Úsporný provoz
Kalkulačku lze napájet pomocí solárního článku i baterie, takže se na ni vždy můžete spolehnout, a to bez ohledu na světelné podmínky. Automatická funkce vypnutí vypne kalkulačku v případě, že se nepoužívá, a tímto způsobem šetří baterii. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček, u nichž je třeba baterii po vybití zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií, která zajišťuje dlouhou životnost.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout
Tato recyklovaná kalkulačka splňuje přísné požadavky na kvalitu. Je vyrobena podle nejpřísnějších norem a nejvyšší kvalitu garantujeme prostřednictvím tříleté záruky.Záruka: 12 Měsíc(ů)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Canon Kalkulacka HS 1200 TCG DBL

Canon Kalkulacka HS 1200 TCG DBL

Tato 12místná stolní kalkulačka s velkým displejem LCD je ergonomicky navržena pro snadné použití.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: