Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH
search
  • Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

37 579,31 Kč

vč. ekologické daně 1,70 Kč

S DPH Datum dodání Vám následně potvrdíme
Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L Switch - REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF).
Počet
Na objednávku

 

Zásady zabezpečení

 

Zásady doručení

 

Zásady vrácení

Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L Switch - REFRESH

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable, Sada pro montáž do racku JE součástí balení
Porty 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 56 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 41.67 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ano, 370W
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 44.5 cm x 34.5 cm x 4.39 cm
Hmotnost 4.6 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-24fp-4g-l-switch/model.html


Záruka: 60 Om.Doživot

Cisco
839985

Parametry

Provedení
Rack mounted 19"
Technologie
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Vlastnosti switche
Fuknce POE po portech
Management
SNMP/RMON
Maximální počet portů
24

Specifické reference

ean13
889728460200
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.