Sleva! SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM Zobrazit větší

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

549487

Nový produkt

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 80 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 80 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


806 Kč S DPH

-15%

Před 948 Kč

Včetně 2 Kč pro ekologickou daň
(Není ovlivněna slevou)

0.02 Kg
Dostupnost: info na tel. 412332068

Přidat na seznam přání

Parametry

Typ příslušenstvíMini-GBIC (SFP) moduly

Více informací

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

Záruka: 12 Měsíc(ů)

Recenze

Napsat recenzi

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM

30 dalších produktů ve stejné kategorii: