Hlavní kontakt (Rumburk)

 

hotline +420 732 575 085

email info@uptime.cz

www (obchod, služby) https://www.uptime.cz

www (servis, reklamace) https://www.uptime.cz

IČ 27271552

DIČ CZ27271552

bankovní účet (eBanka) 2081215001 / 5500

bankovní účet (KB) 78-5328800207 / 0100

   

rejstřík Společnost vedená u krajského soudu v Ústí nad labem, oddíl C, vložka 21760

ID datové schránky: j99dub

 

UPTIME s.r.o.

Tř. 9. Května 926

408 01 Rumburk

Otevírací doba RUMBURK ( prodej, servis ) 

pondělí - pátek 

8:00 - 11:00, 13:00 - 16:00 

Předmět podnikání:

Nákup a prodej kancelářské a výpočetní techniky. Snažíme se udržovat co nejnižší ceny na trhu. Umožňujeme jednoduchý a ze strany zákazníka naprosto bezstarostný nákup prostřednictvím internetového obchodu na http://www.uptime.cz. Zákazník má před nákupem zboží možnost konzultovat s naším technikem kompatibilitu zařízení apod.

Široký sortiment zboží a rychlost dodání. Snažíme se nabídnout co nejširší sortiment zboží. Přes 34 tisíc položek v našem elektronickém obchodě, u kterých denně aktualizujeme ceny. Generujeme pro Vás ceníky ke stažení. Zakládáme si na rychlosti dodání, která je zpravidla do 24hodin.

Prodej značkových počítačových sestav LYNX, které získávají řadu ocenění především v poměru cena/výkon a stabilita ve světových mediích jako např. PCWorld, časopis Computer, Svět hardwaru apod.

Konfigurace pracovních stanic s operačními systémy WindowsNT, WindowsXP, Windows95, WindowsME, Windows98, Windows2000, Novel, LINUX. Nastavení systémů pro využití maximálního výkonu PC.

Řešení LAN, WLAN sítí a internetu. Nabízíme Vám komplexní zasíťování počítačů ve Vaší firmě i vzdálených pracovišť. Zabezpečení sítí a zálohování Vašich dat prostřednictvím výkonných serverů postavené na platformě LINUX a WindowsNT.

Řešení pokladních a ekonomických systémů na klíč. Kompletní implementace a servis pokladních a registračních systémů. Máme bohaté zkušenosti s implementací a následným zaškolení ekonomických systémů v oblasti výroby, velkoobchodního a maloobchodního prodeje, distribuce, potravinářství...

Zabezpečovací a monitorovací technika. Rychlé a spolehlivé řešení pro vaši společnost na nejnovější, špičkové technologii.

Rychlý a spolehlivý servis. Odvirování stanic a serverů, případné zabezpečení a konfigurace Firewallů. Pozáruční servis počítačových sestav, komponentů, monitorů a kancelářských přístrojů.

Servisní středisko LYNX. zajišťujeme záruční a pozáruční servis na jakýkoliv výrobek LYNX. Běžná doba vyřízení reklamace je do pěti pracovních dní. Jako servisní středisko úzce spolupracujeme s výrobcem, jak po servisní, tak po technické stránce.

Poradenská činnost. Jsme připravení Vám zodpovědět vaše otázky v oblasti IT, případně řešit Vaše problémy. Konzultace je možná nejen osobně, ale všemi dostupnými prostředky: ICQ, MSN, e-mail, telefonicky...

Servisní středisko registračních pokladen EURO ELCOM s EPSON. certifikaci dle zákona ČR o registračních pokladnách jsme získali již v roce 2007 pro servis a pravidelné údržby registračních pokladen.

Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnost

Pořádání školení za účelem rekvalifikace a podpory zaměstnanosti v ČR