Školní třídílné tabule Triptych na zvedacím stojanu

Nejoblíbenější varianta školní sestavy. Instalujeme stovky sestav tabulí Triptych ročně s naprostou spokojeností našich zákazníků. Jsou praktické, spolehlivé a kvalitní. Obrovskou výhodou těchto sestav firmy Legamaster je unikátní stavebnicový systém. Díky němu i po několika letech můžete vaši sestavu doplňovat o nové prvky, nebo z ní udělat tzv. chytrou – interaktivní tabuli (návod jak na to). Volit můžete mezi variantami barev zelená a modrá (pro psaní křídou) a bílé pro psaní fixou. 

Školní třídílné tabule Triptych na zvedacím stojanu

Aktivní filtry

Tabule 88" s křídly na stojanu + interaktivní krátký projektor

70 301,00 Kč

Oblíbená školní sestava skládající se z interaktivní tabule s úhlopříčkou 88" (cca. 223 cm), projektoru s krátkou projekcí, stojanu s pojezdem s rozsahem 65 cm a párem klasických otočných křídel (u kterých si můžete vybrat barvu i povrch). Tato školní sestava se ovládá interaktivním perem (není možné tabuli ovládat dotekem prstu). Pokud hledáte sestavu, kterou je možné ovládat prsty, volte z naší nabídky interaktivních sestav pro ovládání prsty.

Tuto sestavu složili naši odborníci, kteří se vybavováním školních tříd věnují již více než 15 roků. S touto sestavou neuděláte chybu, je jedinečná poměrem: maximální funkčnost a komfort uživatele za skvělou cenu.