Dotykové LCD displeje pro školy

LCD displej si můžete představit jako velký tablet. Ovládání je velmi snadné, stejné s ovládáním chytrých mobilních telefonů nebo tabletů. Učitelé jsou rádi za velmi snadný přechod z interaktivních tabulí (protože je využíván stejný software) a dříve připravené prezentace tak stále fungují. LCD displej můžeme doplnit i dvěmi nebo i čtyřmi křídly s keramickým magnetickým povrchem, na který jsou vyučující zvyklí.

Dotykové LCD displeje pro školy

Aktivní filtry

Tabule 88" s křídly na stojanu + interaktivní krátký projektor

70 301,00 Kč

Oblíbená školní sestava skládající se z interaktivní tabule s úhlopříčkou 88" (cca. 223 cm), projektoru s krátkou projekcí, stojanu s pojezdem s rozsahem 65 cm a párem klasických otočných křídel (u kterých si můžete vybrat barvu i povrch). Tato školní sestava se ovládá interaktivním perem (není možné tabuli ovládat dotekem prstu). Pokud hledáte sestavu, kterou je možné ovládat prsty, volte z naší nabídky interaktivních sestav pro ovládání prsty.

Tuto sestavu složili naši odborníci, kteří se vybavováním školních tříd věnují již více než 15 roků. S touto sestavou neuděláte chybu, je jedinečná poměrem: maximální funkčnost a komfort uživatele za skvělou cenu.